ردیابی فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید

شماره فاکتور شما :

پشتیبانی خرید: تلفن پشتیبانی در ساعت اداری = 9:00 الی 18:00 : 03134514094 - 09129253519 تماس از طریق فرم درخواست پشتیبانی

مدیکال هیپنوتیزم

مدیکال هیپنوتیزم

توضیحات کوتاه

کتاب الکترونیک مدیکال هیپنوتیزم یکی از قوی ترین و موثر ترین کتبی است که تا به حال در زمینه آموزش دگر هیپنوتیزم به رشته تحریر در آمده است .این کتاب بنا بر اعتقاد استاد کابوک نباید در اختیار سود جو یان و نا آگاهان قرار بگیرد ، از اینرو در زمان حیات استاد کابوک این کتاب یک بار بیشتر زیر چاپ نرفت و استاد کابوک به شدت مخالف توزیع عمومی آن بود .

مشخصات فایل

قیمت : 8000 تومان
نوع فایل : pdf
تخفیف: 1000 تومان
بازدید: 6556 نفر

این کتاب  بی نظیر در 328 صفحه به رشته تحریر در آمده  و بخشی از کتاب ترجمه کتاب مدیکال هیپنوتیزم  روانپزشک انگلیسی دکتر مایرز می باشد 


این کتاب در 21 فصل  به صورت کامل کلیه جزئیات این علم گران بها را به نیت آموزش علمی و  اصولی در اختیار اساتید فن قرار می هد 

 مطالب این کتاب برای پزشکان و روانشناسان محترم  به رشته تحریر در امده و از نظر علمی شامل اصطلاحاتی می باشد که اگر دوستانی به غیر از افراد متخصص قصد استفاده از مطالب این کتاب را دارند باید حداقل دو کتاب خود هیپنوتیزم و روانشناسی هیپنوتیزم استاد کابوک را مطالعه کرده باشند  تا بتوانند از کل مطالب کتاب استفاده کنند .

حتی اساتید فن هیپنوتزم هم بعد از مطالعه این کتاب به عظمت و قدرت آن پی خواهند برد و مطالبی را فرا خواهند گرفت که  بی شک روش و نگاه آنها را به این علم تغییر خواهد دارد .


این کتاب بصورت فایل PDF و بدون هیچ گونه قفل نرم افزاری در اختیار شما جهت دانلود  قرار می گیرد و میتوانید آن را به صورت کتاب صحافی شده چاپ کنید .


بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود ضمن نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال میکردد 

 

 

 

بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود ضمن نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال میکردد

 

بدون عضویت میتوانید کلیه محصولات این فروشگاه را دانلود کنید

ولی چنانچه قبل از ثبت سفارش با نام کاربری خود وارد شده باشید از این پس در قسمت " فایلهای خریداری شده " به کلیه خریدهای قبلی خود دسترسی خواهید داشت.
عضویت در سایت

 

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.