شرایط و قوانین

 

 187 187


کاربران گرامی:

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه کابوک  به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود به وب‏‌سایت فروشگاه کابوک  و ثبت سفارش محصول به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه کابوک  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه کابوک  از سوی کاربر است .

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود .

قوانین عمومی

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به قصد خرید وارد سایت دانلود شاپ کابوک گردد  و اقدام  به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه کابوک  اقدام نماید . 

ارتباطات الکترونیکی 

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه کابوک  استفاده می‏‌کنید، جهت ثبت سفارش پست الکترونیک  خود را وارد میکنید که پس از پرداخت وجه محصول لینک دانلود از طریق پست الکترونیک و صفحه اصلی سایت قابل دسترسی میباشد و در صورت وارد کردن پست الکترونیک اشتباه یا هرگونه وقفه و خطا در مراحل ثبت کلیه رویه سفارش شما توسط پست الکترونیک وارد شد در سیستم ذخیره میشود و شما توسط ارتباط با بخش پشتیبانی میتوانید پیگیر خرید خود و دریافت لینک دانلود محصول مورد نظر خود باشید .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه کابوک  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .

فروشگاه کابوک  جهت ارائه خدمات خود فقط پست الکترونیک (تلفن همراه غیر ضروری) از  کاربر دریافت میکند و متعهد میشود این پاطلاعات  در اختیار هیچ گروهی جهت تبلیغات قرار ندهد.

ثبت و پردازش سفارش  

ثبت و پردازش اطلاعات در فروشگاه دانلودی کابوک به صورت ماشینی و اتوماتیک میباشد و به صورت لحظه ای پس از واریز هزینه لینک دانلود محصول در سایت نمایش داده میشود و از طریق پست الکترونیک برای کاربر نیز ارسال میگردد و تحت هر شرایطی در صورت پرداخت هزینه و مشکلات اینترنت و عدم دریافت لینک  بخش پشتیبانی موظف به ارسال لینک دانلود برای کاربر میباشد

سرویس مهلت تست  

از آنجایی که کلیه محصولات فروشگاه دانلودی کابوک به صورت الکترونیک میباشد و فیزیکی نیست در تمامی محصولات و کتابهای الکترونیک برای آشنایی کاربر با کیفیت و نوع محصول بخشی از محصول  مانند فهرست کامل کتاب  یا بخشی از موسیقی جهت دانلود رایگان و تست قرار گرفته است و خرید محصول توسط کاربر به منزله مشاهده بخشی از محصول و آگاهی کامل از نوع و کیفیت محصول میباشد و پس از خرید و دانلود ،محصولات شامل مهلت تست نمی باشد و مرجوع نخواهد شد .

نقدها، نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب  

سایت فروشگاه کابوک  ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل فروشگاه کابوک  نیستند و هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد ندارد. سایت کابوک  این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست.

نمایندگی

فروشگاه کابوک  در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فیزیکی  فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و فقط از طریق سایت http://kabook.ir

محصولات خود را ارئه میدهد 

پشتیبانی و ارتباط با ما

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه و تحریم های احتمالی فضای اینترنت یا قطعی اینترنتی ، مشکلات سیستم بانکی  فروشگاه کابوک  هیچ گونه مسئولیتی ندارد . 

فروشگاه کابوک  خود را  ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید . 

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.