آموزش هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک

آموزش خود هیپنوتیزم و یوگا 100 عملی

 

 هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک

آموزش هيپنوتيزم و يوگا(توسط بنیان گذار هیپنوتیزم در ایران)

برای اولین بار در مهر ماه 1393 این مجموعه آموزشی که نسخه های موجود آن از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود و نسخه اصلی آن روی نوار مغناطیسی به عنوان آرشیو اصلی در موسسه کابوک  نگهداری میشد، به همت دوستانی که در صدا و سیمای استان اصفهان داشتیم  تبدیل به فایلهای دیجیتال گردید که این نسخه از کیفیت مطلوبی برخوردار است

و بر خلاف ورژن دوم و سوم کاست ها که صدای موسیقی زیر متن قرار گرفته بود

در این مجموعه صدا شفاف و بدون بک گراند می باشد

مجموعه های قبلی که از نوارهای  استاد کابوک در بازار توزیع شده بود و یا توسط موسسه کابوک به عنوان هدیه در پکیج کامل کتابهای استاد کابوک ارسال میگردیده  تماما از کیفیت پایینی برخوردار بوده و علت آن تبدیل فایلهای صوتی از روی نوار کاست بوده است و قدیمی بودن آن کیفیت این محصول را به شدت کاهش داده بود

ايجاد خود هيپنوتيزم  بدون آموزش صحیح و اصولی كار ساده اي نیست و كساني كه با بدون آموزش و فقط از طریق مطالعه چند مطلب اقدام به تجربه کرده اند  با اين مشكل روبرو هستند كه به راحتي نمي توانند در خلسه هيپنوتيزمي قرار بگيرند اساتيد ولی این بار استاد کابوک پدر هیپنوتیزم ایران تجربیات خود را از طریق 6 تراک صوتی جهت آموزش اصولی هیپنوتیزم در اختیار شما قرار میدهد  . اين خود آموز به شما كمك مي كند كه تنها در طي دو هفته بتوانيد به راحتي در خلسه قرار گيريد و خودتان را شرطي كنيد . اين تكنيك كاملا موثر است و شما با خريد دوره  آموزش خود هيپنوتيزم يك استاد هيپنوتيزم به خانه برده ايد و او شما را درمنزلتان هيپنوتيزم مي كند و شما مي توانيد از مزاياي خود هيپنوتيزم در زمينه روانشناسي يا متافيزيك استفاده كنيد .

احتياج به خود هيپنوتيزم همانند احتياج به برق و روشنايي است

همه مردم دنيا به خود هيپنوتيزم به اندازه برق و روشنايي احتياج دارند. تا اختراعي نشده تا اختراعي ظاهر نگشته و عملا مردم آن اختراع را بكار نبرده اند نميدانند كه به آن احتياج دارندخود هيپنوتيزم كليد مغز و احساسات اراده و افكار است. خود هيپنوتيزم آرامش وراحتي خونسردي ونشاط به شما ميدهد. خود هيپنوتيزم هر فردي را قادر ميسازد در مقابل همه مشكلات مادي معنوي عشقي و اجتماعي زندگي در كمال خونسردي ونشاط مبارزه كند و پيروز شود يا خونسردو بي تفاوت رها كند تا خودش حل شود.
احتياجي كه هر خانواده به هيپنوتيزم دارد.
اگر در خانه اي برق قطع شود كمبود برق احتياج به برق كاملا معلوم است وحتي قطع برق اعضا خانواده راعصبي وناراحت و نگران ميكند زيرا اطاقها تاريك ميشود يخچال وكولر يا ا پنكه از كار مي افتد و ناراحتي هاي ديگري پديد مي آيد.

حالا من ميگويم هر خانواده اي باندازه برق به هيپنوتيزم هم احتياج دارد.چرا؟به چه دليل ؟

هيپنوتيزم بهترين كپسول رفع اختلافات خانوادگي است نه تنها از بالا رفتن آمار طلاق كه جلوگيري مي كند بلكه ناراحتي واختلافات عصبي زنها و شوهر ها را از بين ميبرد و قدرت گذشت و سازش آنها را زياد ميكند كه بتواند با يكديگر در صفا و صميميت بسر برند.

هيپنوتيزم كپسولي است بنام كپسول مهندسي,كپسول دكتري,كپسول نقاشي,كپسول هنر,و بالاخره كپسول ايجاد عشق به هر نوع كار دلخواه و كپسول ايجاد عشق به هر نوع كار دلخواه و كپسول ايجاد نفرت و خودداري از هر نوع كار ناشايست و نادرست.

مثلا شما ميخواهيد پسرتان مهندس شود,يا دخترتان پزشك شود,ولي هيچكدام نميتوانند,يا علاقه ندارند.بوسيله هيپنوتيزم اين كار عملي است,هيپنوتيزم شبيه كپسول است كه البته با شرايطي به او ميخورانيم و در نتيجه خود به خود سدهاي مغزي شكسته ميشود و نيروهاي گره خورده و در زنجير شده عصبي و دروني رها مي شود. و شروع به كار و فعاليت در را صحيح و درست مينمايند.
هيپنوتيزم داروي درد اكثر اختلافات خانوادگي است.
خودهيپنوتيزم چارهمه اين دردهاست.
خودهيپنوتيزم كليد مغز ,عواطف و احساسات شما است.
همانطور كه شما احتياج به غذا و هوا داريد,همانطور كه شما احتياج به پا داريد كه راه برويد,همانطور هم احتياج به خودهيپنوتيزم داريد.
خودهيپنوتيزم شما را به سكون و آرامش ميرساند:شما را به دنياي آرامش و راحتي اعضا و اعصاب ميرساند.
به كمك هيپنوتيزم شما ميتوانيد,ظلمها و بيعدالتيها,حق كشيها,قانون شكني هاي زائيده اجتماع سرمايه داري را اگر نمي توانيد از بين ببربيد لااقل تحمل كنيد.

خودهيپنوتيزم اگر استمرار يابد,آنچنان تفكر و تعقل و استعدادهاي دروني را پرورش ميدهد و بزرگ ميكند,كه انسان معمولي را تبديل به نابغه اي بزرگ جهاني خواهد شد,بعنوان مثال اگر فردي قبل از شروع خودهيپنوتيزم,استعدادهايش به اندازه مورچه باشد,پس از ماه هاتكرار خودهيپنوتيزم تبديل به شيري مقتدر و توانا ميشود.
خود هيپنتيزم در موفقيتهاي زندگي روزانه و در بسياري از موارد ميتواند موثر باشد .

 

در زير تعدادي از فوايد خودهيپنوتيزم ذكر ميشود:

1 - خود شناسی و نشاط در زندگي

2 - بالا بردن مقاومت جسمي و فكري

3 - معالجه بيخوابي

4 - خوابیدن و بيدار شدن از خواب در  زمان دلخواه و به راحتی

5 - تقويت حافظه

6 - تقويت تمركز فكر

7 - بالا بردن دید و شنوایی  (بلا بردن درک محیطی)

8 - سرعت در يادگيري

9 - موفقيت در امتحانات و يادآوري خاطرات بسيار دور

10 - بی حسی و کنترل درد و خونریزی در دندان پزشكي

11 - ترس از  صحنه نمايش سخنراني راديو تلويزيون و...

12 - بيدار كردن استعدادهاي خفته

13 - زايمان بدون  درد بوسيله هیپنوتیزم

14 - معالجه لكنت زبان و انواع بیماری هایی که ریشه در اعصاب و روان دارند 

15 - كمرويي ,ترس و عدم اعتماد به نفس

16 - ترك بسياري از عادات نظير سيگار كشيدن

17 - انحرافات جنسي و ضعف های جنسی

18 - وحي و الهام از شعور نا خوآگاه

19 - استفاده از خود هيپنوتيزم در تمام ورزشها(خودهيپنوتيزم براي موفقييت در ورزشها و رسيدن به مقام قهرماني نقش اعجاز انگيزي دارد)

20 - خود هيپنوتيزم در جراحي ها

21 - محركات ذهني و وسواس

22 - درمان چاقي و لاغري بوسيله خودهيپنوتيزم

23 - هيپنوتيزم در پزشكي

24 - درمان بيماري پرخوري با هيپنوتيزم

25 - ثروتمند شدن از طريق خودهيپنوتيزم

و صد ها مورد دیگر 

 

 خود هيپنوتيزم قادر است بمرور همه اين قبيل اختلالات و عوامل منفي فكري و ذهني را از بين ببرد و ناخودآگاه وي آنچنان او را راهنمايي كند كه بدون اشتباه و لغزش بسوي آرامش و ثروتمند شدن پيش برود.

در حال خودهيپنوتيزم بايستي به شعور ناخود آگاه تلقين كرد و از شعور ناخود آگاه خواست كه شخص را ثروتمند كند

.پس از گذشت مدت زماني ,شعور ناخود آگاه آنچنان نقشه ها و طرحهاي ابتكاري و خلاقه اي براي ثروتمند شدن ارائه خواهد كرد كه شخص متعجب خواهد شد و در ضمن با راهنمايي هاي صحيح از اشتباه و لغزش جلوگيري خواهد كرد.
دوره آموزشی خود هيپنوتيزم يكي از روش هاي سريع وارد شدن به خلسه هيپنوتيزمي مي باشد. هيپنوتيزم از بهترين روش هاي كار كردن بر روي ناخو اگاه و ضمير باطن مي باشد . در ضمن كسانيكه به طريقي با متافيزيك آشنا شده اند از خود هيپنوتيزمي براي تجربيات متافيزكي استفاده می كنند. خودهيپنوتيزم به دليل خلسه اي كه ايجاد مي كند مي تواند تمركز فكر كافي براي وارد شدن به ناخود آگاه يا بعد ديگر را فراهم كند .

مجموعه كامل خود آموز خود هيپنوتيزم كه شامل 6 ساعت آموزش صوتي به صورت كامل و جامع شامل 7 جلسه ميباشد. كه شما در 5 جلسه ,خود هيپنوتيزم و چهار عمل اصلي يوگا را به صورت كامل آموزش مي بينيد و درس ششم  که شامل دو تراک می باشد همراه استاد چهار عمل يوگا را به صورت عملی و گام به گام تمرین  ميكنيد و بعد از يوگا استاد شما را عملا با تراک 7 هیپنوتیزم ميكند.

دمو بخشی از درس اولی با صدای استاد کابوک  :

به همراه اين آموزش صوتی کتاب الکترونیک خود هیپنوتیزم  نوشته استاد کابوک را هم به عنوان هدیه این محصول دریافت کنید

در كشور هاي اروپایی و امریکایی نیز چنين مجموعه اي وجود دارد,البته به زبانهاي انگليسي,فرانسه,آلماني و غيره كه تهيه آنها براي شما يا غير ممكن است.يا بسيار گران و يا به علت تسلط نداشتن بزبان آنها غير قابل استفاده است.مجموعه خود آموز خودهيپنوتيزم علم نوپا و بسيار ارزنده خودهيپنوتيزم را آموزش ميدهد و راز بزرگي را افشا ميكند.
 شما می توانید مبلغی با  اندک خود آموز آموزش هیپینوتیزم با صدای پدر هیپنوتیزم ایران را همینک تهیه کنید

در ضمن به عنوان پشتیبانی از این محصول سوالاتی که خریداران در زمینه هیپنوتیزم داشته باشند از طریق فرم پشتیبانی مطرح کنند تا توسط اساتید موسسه کابوک پاسخ داده شود.
پشتیبانی
پشتیبانیآزاد

 

 

آموزش هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک+ هدیه

آموزش هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک+ هدیه

پکیج کامل آموزش هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک به همراه هدیه رایگان شامل دانلود کتاب الکترونیک خود هیپنوتیزم

قیمت: 7000 تومان

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.