کتاب دنیای دوم هیپنوتیزم(کابوک)

 

نام کتاب : دنیای دوم هیپنوتیزم نوشته استاد کابوک

 دنیای دوم  هیپنوتیزم

شرح مختصر موضوع کتاب :دنیای دوم هیپنوتیزم حرف های متفاوتی برای گفتن دارد سخنانی که تا کنون فقط از اساتید صاحب فن به صورت سینه به سینه نقل شده است

 اشتباه نکنید این بار صد در صد علمی و با منابع دانشگاهی و معتبر

 آری با منابع معتبر دنیای متافیزیک را آموخته و به اسرار هستی و وجود خویش پی ببرید

 سخنانی که روش تفکر شما را تغییر می دهد

 اساتید علم هیپنوتیزم پس از پی بردن به دنیای دوم هیپنوتیزم می توانند بر آنچه تا کنون آموخته اند  مسلط شوند و آموخته های  خود را تبدیل به علوم قابل انتقال کنند.

 علاقه مندان مبحث تله پاتی و علوم ماورایی و پاراسایکولوژی  مطالعه این کتاب را از دست ندهند چرا که در این کتاب امواج مغزی را قابل لمس و دست یافتنی خواهید دید و صد ها مطلب آموزنده در رابطه با علوم فراحسی خواهید آموخت 

 این کتاب مشتمل بر 319 صفحه می باشد که توسط موسسه کابوک نصف جهان به صورت الکترونیک تهیه شده است .

 این کتاب تا کنون 5 مرتبه تجدید چاپ شده و به گفته بسیاری از بزرگان در ردیف سه کتاب برتر استاد کابوک قرار دارد .  

  در ضمن برای اولین بار در این کتاب  پیرامون اسرار مراکز جاسوسی و دستگاه هایی که با امواج مغزی کار می کنند پرده برداری شد.

اگر علاقه مند به علوم متافیزیکی و مشتاق به تسلط پیدا کردن بر قدرت های  فرا روانی خویش هستید مطالعه این کتاب را به شما پیشنهاد می کنم (در صورتی که با موضوع هیپنوتیزم آشنایی کامل ندارید پیشنهاد میشود در ابتدا کتاب خود هیپنوتیزم نوشته استاد کابوک را مطالعه کنید)
با مطالعه این کتاب بسیاری از افراد توانسته اند تله پاتی عملی را تجربه کنند و حتی در ایران افرادی توانسته اند بعد از مطالعه و تمرینات این کتاب بروی ماده  تاثیر گذار باشند و اقدام به حرکت اجسام کنند .همانطور که در ابتدای مطب عرض شد این بار به صورت کاملا علمی و دوری از خرافه !!.

 عنوان و نام پدیدآور   :   دنیای دوم هیپنوتیزم/ نوشته شعبان طاوسی(کابوک)
‏مشخصات نشر   :   یزد: گوناگون، 1374
‏مشخصات ظاهری   :   319ص.
‏وضعیت فهرست نویسی   :   در انتظار فهرست نویسی (اطلاعات ثبت)
‏شماره کتابشناسی ملی   :   ‎1‎9‎0‎8‎1‎1‎9

 

به عنوان پشتیبانی از این محصول سوالاتی که خریداران در زمینه هیپنوتیزم داشته باشند از طریق فرم پشتیبانی مطرح کنند تا توسط اساتید موسسه کابوک پاسخ داده شود.
پشتیبانی
پشتیبانیآزاد

 

 دنیای دوم هیپنوتیزم

دنیای دوم هیپنوتیزم

سخنانی که تا کنون فقط از اساتید صاحب فن به صورت سینه به سینه نقل شده است اشتباه نکنید این بار صد در صد علمی و با منابع دانشگاهی آری با منابع معتبر، دنیای متافیزیک را آموخته و به اسرار وجودی خویش پی ببرید دنیای دوم هیپنوتیزم حرف های متفاوتی برای گفتن دارد

قیمت: 4200 تومان
میزان تخفیف: 200 تومان
مبلغ قابل پرداخت: 4000 تومان

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.