پاکسازی و فعال کردن چاکرای هفتم

رای دهی: 2 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

پاکسازی و فعال کردن چاکرای هفتم

پاکسازی و فعال کردن چاکرای هفتم

چاكرای هفتم در وسط سر در بالاترین نقطه قرار دارد. این چاكرا با تمام رنگ های رنگین كمان می درخشد اما رنگ غالب آن بنفش پررنگ است. اینجا جایی است كه انگار در خانه خود هستیم و یگانگی با اصل الهی ازلی را تجربه می كنیم.

    جالب است بدانید كه گره ای به آن معنا در چاكرای هفتم وجود ندارد. صرفا دامنه باز بودن آن می تواند كم یا زیاد باشد.
    وقتی رشد چاكرای هفتم ا فزایش می یابد در می یابید كه دنیای مادی هیچ چیز نیست و به علت یگانگی با هستی الهی همه چیز در درون شما وجود دارد.
    در این زمینه جالب است كه توجه داشته باشید ملاج كودك در سن 9 تا 24 ماهگی اول زندگی اش باز باقی می ماند. در طول این دوره اولیه زندگی روی زمین طفل در آگاهی و وحدت كامل به سر می برد.
    اگر این چاكرا كاملا باز نباشد احساس نبود اطمینان، بی هدفی و بیهودگی و ترس از مرگ اغلب به سراغ تان می آید. شاید برای كنترل این احساسات منفی سعی كنید كه برای فرار از آنها به فعالیت زیاد پناه ببرید یا زیر بار مسؤولیت های جدید بروید برای این كه خود را مهم و محق جلوه دهید. كسی كه چاكرا هفتم كاملا بازی دارد خواب ندارد و همیشه نیمه بیدار است.

زمانی را تنها در قله كوهی بلند گذراندن بهترین راه برای كمك به باز كردن چاكرای هفتم است. به دلیل این كه در آنجا از دغدغه های زمینی تان دور هستید و می توانید از مسایل زندگی شخصی خود رها شده و با نزدیك شدن به آسمان احساس بیكرانگی كنید.
    
    موسیقی درمانی
    
    بهترین موزیك برای چاكرای هفتم سكوت است. در این وضعیت تمام وجودمان بیدار شده و پذیرای صدای الهی می شویم. 
    
    
    رنگ درمانی 
    
    رنگ سفید شامل تمام رنگ های طیف است. سطوح مختلف زندگی را با وحدت متعالی تلفیق كرده و روح ما را برای دانش، سلامتی و نور الهی باز می كند.
    
    رایحه درمانی
    
    رایحه كندر اثر حیات بخشی بر روی ذهن و روان دارد و پاك كننده محیط است. با این رایحه زندگی روزمره در وضعیت موجود كمرنگ شده، اعتقادات مذهبی عمیق تر شده و روح ظرفی مشتاق برای نور الهی می شود

كوارتز بنفش در خود فعالیت و سكوت را توأم دارد و رنگ این سنگ آرامشی آشكار در خود دارد و ترس و ناهماهنگی را از بین برده و ما را در مقابل حمایت و محبت انرژی های جهانی قرار می دهد

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.