مدیتیشن تبتی با فرکانسهای چاکرا ها

مدیتیشن تبتی با فرکانسهای چاکرا ها

توضیحات کوتاه

این کالکشن شامل 15 تراک صوتی است که هرکدام حدود 10 دقیقه میباشد . و کاربرد اصلی ان پاکسازی و چاکراها و فعال نمودن چاکراها به صورت عمومی است . (حالت عمومی در مبحث فرکانس چاکرا ها یعنی بدون ایجاد مشکل و خطر همه ی افراد میتوانند به این موسیقی گوش بدهند ولی در سطوح پیشرفته فرکانسهاشنیدن فرکانس های خاص میتواند در افرادی که آمادگی لازم را ندارند ایجاد مشکل کند )

مشخصات فایل

قیمت : 3000 تومان
نوع فایل : zip
بازدید: 2965 نفر

در بدن مراکزى وجود دارد که به این مراکز انرژى یا چاکرا مى گویند. چاکرا کلمه ای سانسکریت به معنای چرخ است. چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش، بخش هایبسیار مهمی از کالبد انرژی هستند. همانند کالبد فیزیکی که از اعضای حیاتی و کماهمیت تر تشکیل شده است، کالبد انرژی نیز دارای چاکراهای اصلی و فرعی و چاکراهایبسیار کوچک است. چاکراهای اصلی، مراکز انرژی در حال چرخش هستند که به طور معمول 3تا 4 اینچ قطر دارند و اعضای اصلی و حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنهاانرژی می دهند. چاکراهای اصلی درست مانند نیروگاه هایی هستند که انرژی حیاتی رابرای اعضای حیاتی و اصلی تامین می کنند. اگر این نیروگاهها به خوبی کار نکنند اعضایحیاتی ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند. قطر چاکراهای فرعی یک تا دو اینچ است و چاکراهای بسیار کوچک بخش های کم اهمیت ترکالبد جسمانی را کنترل کرده و به آنها انرژی می دهند. چاکراها در داخل کالبد فیزیکی نفوذ می کنند و در ورای آن نیز امتداد می یابند.

فرکانس مخصوص فعال کردن چاکرا ها 
به سبک تبتی 
مناسب برای مدی تیشن های ایستاتیک و تقویت قدرت های روحی و افزایش عمق خلسه 

این کالکشن شامل 15 تراک صوتی است  که هرکدام حدود 10 دقیقه میباشد . و کاربرد اصلی ان پاکسازی و چاکراها و فعال نمودن چاکراها به صورت عمومی است . (حالت عمومی در مبحث فرکانس چاکرا ها یعنی بدون ایجاد مشکل و خطر همه ی افراد میتوانند به این موسیقی گوش بدهند ولی در سطوح پیشرفته فرکانسهاشنیدن فرکانس های خاص میتواند در افرادی که آمادگی لازم را ندارند ایجاد مشکل کند )
به علت 5 لایه بودن سطح موسیقی و جای گذاری فرکانسها در لایه های موسیقی از تغییر فرمت و کم کردن حجم آن  خوداری فرمایید 
جهت تاثیر گذاری بهتر و بیشتر بهتر است این موسیقی ها توسط هدفون و در طبیعت گوش داده شود .
قطعه کوچکی از این کالکشن را از طریق این لینک بشنوید : دانلود demo-Root Chakra - (with Evolution)
حتما در هنگام خرید ایمیل صحیح خود را وارد کنید لینک محصول بعد از ثبت سفارش به ایمیل شما ارسال می گردد.
اگر  مشکلی در دریافت فایل داشتید از طریق پشتیبانی پیگیری کنید.
نوع فایل : zip بعد از اکسترکت کردن فایلهای mp3
سایز : 132 مگا بایت 
پسورد فایل :  www.kabook.ir

راهنمایی! بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود ضمن نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال میکردد .

 

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.