کانال تلگرام  کابوک

ردیابی فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید

شماره فاکتور شما :

فرکانس جادویی پادشاه تائو

فرکانس جادویی پادشاه تائو

توضیحات کوتاه

این مجموعه بی نظیر یکی از خاص ترین و حرفه ای ترین مجموعه های تولید شده در زمینه پاکسازی و بازگشایی چاکرا میباشد و مخصوص افرادی است که احساس میکنند نیروی مرموزی در وجودشان خفته است یا توانایی هایی دارند که آنها را از دیگران متمایز میکند

مشخصات فایل

قیمت : 35000 تومان
نوع فایل :
تخفیف: 12000 تومان
بازدید: 4675 نفر

نام محصول : کالکشن 17 مرحله ای فرکانس جادویی پادشاه تائو

توضیحات : این مجموعه بی نظیر یکی از خاص ترین و حرفه ای ترین مجموعه های تولید شده در زمینه پاکسازی و بازگشایی چاکرا میباشد و مخصوص افرادی است که احساس میکنند نیروی مرموزی در وجودشان خفته است یا توانایی هایی دارند که آنها را از دیگران متمایز میکند

 

تولید  کننده : بائول گریگسی

فرمت فایل فشرده : zip
تعداد ترک : .17 ترک
تاریخ انتشار در سایت : آذر 1395
نوع اثر : موسیقی و فرکانس -بینورال و سابلیمینال (subliminal)
حجم فایل:  1400  مگابایت 

 

راهنمایی! بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود ضمن نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال میکردد .

 

منبع: انجمن هیپنوتیزم کابوک

فرکانس و امواجی که دراین مجموعه قرار دارند در محدوده باند فرکانس F قرار دارند .این فرکانس تفکر را تحت الشعاع قرار داده و باعث پیوند ما با ذات طبیعت میشود. این فرکانس توسط دانشمند آمریکایی بائول گریگسی برای اولین بار کشف شد.
فرکانس F باعث باز شدن و فعال شدن چاکرای چهارم (قلب) میگردد . علاوه بر اینکه چاکراهای اول تا سوم را تصفیه و هماهنگ نموده و مسیر را برای فعال شدن چاکراهای پنجم ، ششم و هفتم هموار میسازد .
از خصوصیات باز شدن چاکرای چهارم این است که عشق بی واسطه ای را نسبت به هستی درک و تجربه خواهید نمود . این موسیقی گیتی است . رودخانه های خروشان با همین فرکانس جریان دارند. اگر شما بتوانید هنر گوش فرا دادن در لحظه را تجربه کنید این فرکانس را خواهید شنید ولی این کار سالها بطول خواهد انجامید . ولی ما فرکانس F را در اختیار شما قرار داده ایم.
علاوه بر تقویت توانائیهای روحی ، قدرت درک هستی ، تله پاتی و هیپنوتیزم ، فرکانس تائو باعث میشود شما بتوانید در لحظه زندگی کنید ، در آن و اندیشیدن در لحظه حضوربدون حواس پرتی و گیج شدن و درک بی واسطه آینده
بشنوید،

بدون اینکه گوش فرا دهید .
ببینید بدون آنکه نگاه کنید .
درک کنید بدون آنکه اندکی تامل .
قلب و ذهنتان را همسو کنید .
رنگ متناسب با فرکانسF سبز میباشد که هنگام گوش فرا دادن به این فرکانس که در ترک هفدهم قرار دارد باید این رنگ را درمحل چاکرای قلب خود تجسم کنید
این مجموعه از موزیکهای ملایم شروع شده و ذهن را برای شنیدن فرکانس F آماده میسازد.

بسیار مهم : در صورتی که هنگام گوش فرا دادن به هر یک از ترکها  احساس ناراحتی نمودید به ترک قبلی یا چند شماره قبل برگردید زیرا ذهن شما هنوز آمادگی پذیرش آین فرکانس را ندارد .
شرایط گوش سپردن به این فرکانسها را حتما رعایت فرمائید و از هدفون استریو استفاده نموده و LEFT و RIGHT (باند چپ و راست هدفون )  آن را تنظیم نمائید.

رابطه فركانس وطول موج

رابطه ی میان فركانس سیگنال رادیویی و طول موج آن وجود دارد. چون امواج رادیویی در فضا تقریبا با سرعت نور حركت می كنند، مسافت طی شده توسط امواج رادیویی در یك سیكل كامل، با فركانس موج نسبت عكس دارد. از این رو فركانس های پائین تر:

- نسبت به فركانس های بالاتر دارای طول موج كوتاه تری هستند.

- دارای تضعیف یا اتلاف انرژی بیشتری هستند.

f(فركانس)= 1/T و بر حسب سیكل بر ثانیه بیان می شود.

پریود زمانی T، مدت زمانی است كه یك موج، 360 درجه یا یك سیكل كامل را طی كند.

پهنای باند

پهنای باند مشخص كننده گستره فركانس هایی است كه به یك سیگنال یا به یك كانال مخابراتی ، تخصیص یافته است و این پهنا معمولا بر حسب واحد هرتز بیان می شود. در واقع این كمیت مبین ظرفیت رسانه، دستگاه یا سیستم مورد نظر در هدایت امواج الكترومغناطیس است.

مشخصات انتشار امواج رادیویی

سیگنال های رادیویی، بسته به طول موج آنها دارای مشخصات انتشار متفاوتی هستند. هر چه فركانس بالاتر باشد، سیگنال مسافت كوتاه تری را طی خواهد كرد و تضعیف فركانس زودتر رخ می دهد.

فركانس های پایین تر با طول موج های بلند تر، تمایل دارند كه انحنای كره زمین را تعقیب كنند. به این نوع سیگنال ها، امواج زمینی[1][1] اطلاق می شود. به این ترتیب می توان فهمید كه چرا باندهایی با فركانس های خیلی پایین [2][2](VLF) و یا فركانس های پایین [3][3](LF) به خصوص برای ارسال غیر محلی و ناوبری دور برد[4][4] مناسب هستند.

سیگنال های با فركانس كمتر از 30 مگاهرتز، به خصوص آنهایی كه در باند فركانس های متوسط[5][5](MF) قرار دارند، به طرف آسمان انتشار می یابند ولی بخشی از انرژی آنها به سمت پایین منعكس شده و از این رو سبب پرش می شوند.

این امواج ، امواج آسمانی[6][6] نام دارند. این ویژگی پرشی، امكان ارتباط دور برد را می دهد اما چندان قابل اعتماد نمی باشد. با تغییر شرایط جوی، سطحی كه سیگنال پرشی را دریافت می دارد نیز تغییر می كند.

در باند فركانسی VHF یا بالاتر، سیگنال های رادیویی منحرف نمی شوند و آنهایی كه به سمت آسمان انتشار یافته اند، منعكس نمی گردند. به این امواج، امواج فضایی[7][7] می گویند. این فركانس ها برای ارتباط برد كوتاه مناسب هستند. اگر قرار باشد از آنها برای ارتباط در فواصل بیش از 64 كیلومتر(40mil) استفاده شود، لازم است كه از ماهواره برای ارسال مجدد سیگنال ها از آسمان به سمت زمین بهره گیری شود. هر چه فركانس بالاتر رود، این فاصله كمتر می شود]حدود 50 كیلومتر(35mil) در فركانس 6 گیگا هرتز و 8 كیلومتر(5 mil) در فركانس 38 گیگا هرتز[.

گسترده فركانس

1 hertz (Hz)= 1 cycle/sec

1 kilohertz (KHz)= 1000 Hz

1 megahertz (MHz)= 1000000(106) Hz

1 gigahertz (GHz)= 1000000000(109) Hz

1 terahertz (THz)= 1000000000000(1012) Hz

1 megaterahertz (MTHz) = 1000000000000000000(1018) Hz


رابطه با فرکانس

λ رابطه عکس با فرکانس f دارد، تعداد پیکهائی که از یک نقطه معین در زمان معین عبور می کنند. طول موج برابر است با سرعت موج تقسیم بر فرکانس موج. در تشعشع الکترومغناطیس در خلاء، این سرعت برابر سرعت نور c است. برای موج صوت در هوا برابر با سرعت صوت است. رابطه به صورت زیر است:

کهλ=طول موج صوت یا موج الکترومغناطیس
vw = سرعت انتشار موج
f = فرکانس موج بر حسب Hz است

 این مجموعه بی نظیر به دو  صورت دانلودی و پستی قابل سفارش میباشد در مرحله بعد میتوانید نوع سفارش خود را مشخص کنید 

 مهم : نحوه شنیدن فایلها  : 17 ترک که هرکدام زمانی بین حداقل 19 دقیقا و حداکثر 57 دقیقه میباشد 

از فایل شماره یک  حداقل هر فایل را سه مرتبه و حداقل با  فاصله نیم روز  بشنوید  اگر علائمی مانند سرگیجه ، سردرد ، حس ترس ، عدم تعادل ، تعمق بی دلیل و هر گونه عوارضی از این نوع وجود نداشت به سراغ فایل بعدی بروید  در غیر این صورت  فایل  قبلی را  با فاصله حداقل نیم روز  تکرار میکنید تا  به مرحله ای برسید که بعد از شنیدن هر شماره فایل احساس سبکی و سر زندگی داشته باشید و در  وجود خود احساس نیروی انباشته را تجربه کنید تا به فایل شماره 17 برسید و این فایل را به مدت حداقل سه هفته روزی یک مرتبه گوش کنید . و از نتیجه فراحسی و عجیب آن شگفت زده شوید . (هر فرکانس مربوط به یک چاکرا و فرکانس دو فرکانس  بعدی پل بین چاکرای قبلی و چاکرای بعدی  در نادی آیدا و پنگالا میباشد  که مجموع اینن ارتباطها  هفت چاکرا و دو عدد تراک جهت ارتباط  دو چاکرا کنار هم به  استثنا چاکرای تاج "مولادهارا"  که جمعا 17 ترک را ایجاد میکند برای همین نیاز به پشت سر هم گوش کردن وجود دارد تا پاکسازی اصولی چاکرا ها صورت پذیرد ) 

اگر بدون رعایت کردن این  سیر و روش  و بدون  برنامه ریزی  فایلها را سریع  و پشت سر هم گوش کنید اگر نتیجه منفی روی شما نگذارد مطمئنا نمی تواند شما را به پاکسازی کامل برساند  (مگر اینکه شما یک حرفه ای باشید و نوع فرکانس مربوط به هر فایل برای شما قابل تشخیص باشد و بنا بر نیاز خود فایل مشخصی را به صورت تکرار گوش کنید )

 

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.