کانال تلگرام  کابوک

ردیابی فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید

شماره فاکتور شما :

امواج بینورال - مدیتیشن فوق العاده عمیق

امواج بینورال - مدیتیشن فوق العاده عمیق

توضیحات کوتاه

ویژگی خاص امواج بینورال، پس از اینکه امواج تولید شده توسط نرم افزار BrainWave Generator از طریق گوش به مغز منتقل می شوند، باعث ایجاد حالات جسمی و روحی خاصی را در وجود شنوندگان می شوند. حالاتی مثل میل یادگیری شدید و هشیاری فوق العاده و یا حتی بی اشتهایی و اعتماد به نفس بالا برای ورزش و لاغر شدن و حتی حالات عرفانی و آرامش و مدیتیشن های عمیق به کمک این امواج و نرم افزار های مربوطه قابل حصول می باشند.

مشخصات فایل

قیمت : 3400 تومان
نوع فایل : zip
بازدید: 5075 نفر

هشدار این فرکانسها بسیار قوی میباشد و فقط برای افرادی که روی تمرینات هیپنوتیزم و مدیتیشن تجربه دارند توصیه میشوند.
بر اساس ویژگی خاص امواج بینورال، پس از اینکه امواج تولید شده توسط نرم افزار BrainWave Generator از طریق گوش به مغز منتقل می شوند، باعث ایجاد حالات جسمی و روحی خاصی را در وجود شنوندگان می شوند. حالاتی مثل میل یادگیری شدید و هشیاری فوق العاده و یا حتی بی اشتهایی و اعتماد به نفس بالا برای ورزش و لاغر شدن و حتی حالات عرفانی و آرامش و مدیتیشن های عمیق به کمک این امواج و نرم افزار های مربوطه قابل حصول می باشند.
دانشمندان عصر ما به این نتیجه رسیده اند که مغز ما به صداهایی که از اطراف به گوش می رسد عکس العمل های خارق العاده ای می دهد که این عکس العمل ها به بعضی اعمال مثلا به دقت تمرکز منتهی می شود و آن را افزایش میدهد. تنها با امتحان خود از این برنامه به ارزش های آن پی خواهید برد ! از این قابلیت می توان به آرامشی وصف نشدنی رسید یا حتی سردردهای مزمن را درمان نمود.
شما میتوانید با تمرین مستمر به صورت یک روز در میان با این دو عدد فایل تجربه عمیق شدن در مدیتیشن و خود هیپنوتیزم را تجربه کنید


امواج بینورال (باینورال) - مدیتیشن فوق العاده عمیق
.
بله! درست حدس زدید. مغز هرگز نمی خوابد! این را می توان با اندازه گیری امواج بیو الکتریکی ساطع از مغز سنجید. هر حالت روحی که انسان تجربه کند، فوراً به صورت ترکیبی از چند موج فرکانس پایین با شدت و فرکانس مختلف از مغز مشعشع می شود. در واقع بین حالت روحی که یک فرد تجربه می کند و امواج مغزی او تناضری یک به یک و مستقیم وجود دارد. تناظری که بر اساس آن نرم افزار بیو فیدبک شکل گرفت.
این برنامه ادعا می کند که می تواند با ایجاد فرکانسهایی از صدا خلاقیت یا تمرکز را افزایش دهد. می تواند سردرد را بهبود ببخشد. می تواند مغز را برای مطالعه آماده کند. می تواند آن را به خواب ببرد. می تواند آن را هیپنوتیزم کند و …. همچنین صداهایی مانند بارش باران و امواج اقیانوس و … را ایجاد می کند.
.
نکاتی که در هنگام استفاده رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید:
- حتما کارت صدا را امتحان کنید و مطمئن شوید که صداهای تفکیک شده دارد، یعنی در بلندگوهای راست و چپ هدست صداها کاملا تفکیک شده هستند.

امواج بینورال (باینورال) - مدیتیشن فوق العاده عمیق
- برای بهترین نتیجه حتما در وضعیت خوابیده یا روی مبل قرار بگیرید یا روبروی کامپیوتر بر روی یک صندلی راحت دسته دار بنشینید.
- چشمها میبایست بسته باشد، و محیط کاملا تاریک یا نیمه تاریک باشد.
- یک فاصله زمانی از طریق برنامه قرار دهید، مثلا یک یا دو دقیقه یا بیشتر قرار دهید و خود را و محیط را آماده کنید. به این صورت وقتی کاملا آماده بودید برنامه شروع به پخش خواهد نمود.

امواج بینورال (باینورال) 
- سعی کنید در چند دقیقه اول درصورتی که نمی توانید زمان را حدس بزنید، بر حسب شماره، بدنتان را در حالت کاملا رها و عاری از تنش قرار دهید. از روشهای ریلکسیشن میتوانید استفاده کنید.
- صدا را فقط از طریق هدست گوش دهید. این تکنولوژی فقط به این شرط جواب می دهد که صداها هر کدام در سمت خودش پخش شود.
طرز کار این نرم افزار که زمان زیادی از آمدن این تکنولوژی میگذرد براساس ایجاد اختلاف فرکانس زیر 20 هرتز در بین دو گوش چپ و راست است. وقتی مثلا یک فرکانس 200 هرتز در گوش چپ و 208 هرتز در گوش راست پخش شود اختلاف آن 8 هرتز خواهد بود و مغز انسان به مرور زمان مثلا در عرض 20 دقیقه امواج خود را با 8 هرتز تطبیق میدهد.
امواج بینورال (باینورال) - مدیتیشن فوق العاده عمیق
این مجموعه شامل دو عد فایل با پسوند .mp3 استریو با کیفیت بالا میباشد که تفکیک صداهای پنج لایه در آن اعمال شده است
و بهتر است با همین کیفیت شنیده شود و از کم کردن حجم فایل خوداری کنید
شما میتوانید با تمرین مستمر به صورت یک روز در میان با این دو عدد فایل تجربه عمیق شدن در مدیتیشن و خود هیپنوتیزم را درک کنید
و با فراگیری روشهای اصولی هیپنوتیزم که در سایت موجود است عمل خلسه خود را افزایش دهید
توجه حتما هنگام خرید از ایمیل معتبر استفاده کنید
این فایل بعد از خرید به ایمیل شما ارسال میگردد.
این فایل دارای دو تراک صوتی تخصصی میباشد
پسوند فایل فشرده : .zip
پسوند فایل بعد از خرج از حالت فشرده : .mp3
حجم فایل: 138 مگا بایت
استفاده از این فایلهای صوتی برای افرادی که دچار صرع یا بیماری های قلبی هستند اکیداً توصیه نمیشود.
✔ هنگام استفاده از محرک صوتی استفاده از هدفون الزامیست.
✔ درهنگام استفاده از هدفون دقت داشته باشید که سمت R بروی گوش راست و سمت L روی گوش چپ باشد.
✔ هنگام استفاده به پشت دراز بکشید، بدن را شل کنید و به چیزی جز محرکها فکر و توجه نکنید.

راهنمایی! بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود ضمن نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال میکردد .

 

عضویت در خبرنامه

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید،از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.